close

 

 

Założycielem Kancelarii jest radca prawny Łukasz Mężyński, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Białymstoku.

Utworzenie Kancelarii to efekt kilkuletniego doświadczenia i doradztwa prawnego, w szczególności w zakresie prawa cywilnego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, a także prawa pracy.
Specjalizuję się w dochodzeniu wierzytelności, zarówno w sposób masowy jak i jednostkowy, w tym wymagających indywidualnego podejścia zabezpieczonych hipotecznie. Prawie 10-letnie doświadczenie w największych firmach windykacyjnych w Polsce pozwoliło mi dokładnie poznać słabe i mocne strony wierzycieli masowych.
Swoją ofertę kieruję do wierzycieli, mających problemy ze skutecznym wyegzekwowaniem należności oraz do dłużników.

Kancelaria ma swoją siedzibę w Łomży, jednak co ją wyróżnia to świadczenie usług na terenie całej Polski, z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej. Współpracuję z radcami prawnymi, adwokatami oraz aplikantami radcowskimi na terenie całej Polski. W przypadku konieczności stawiennictwa na rozprawie istnieje możliwość reprezentowania Państwa przed dowolnym sądem.

Zachęcam Państwa do skorzystania z usług Kancelarii.